Ovocná rolka hrušková
Ovocná rolka hrušková
Rolovaný plát z na slunci sušených hrušek, bez přidaného cukru, plný železa, draslíku, mědi, hořčíku, jódu, zinku a vlákniny.
Rolovaný plát z na slunci sušených hrušek, bez přidaného cukru, plný železa, draslíku, mědi, hořčíku, jódu, zinku a vlákniny.
Hrušky sušené na slunci jsou skvělým řešením, když vás honí mlsná. Zamlsejte si bez výčitek a pošlete svému tělu extra dávku vitamínů navíc. Obsahují železo, draslík, měď, hořčík, fosfáty, jód a zinek, což z nich činí zdravou a výživnou svačinku.
Proč si vybrat naše sušené plody?
Na slunci sušené ovoce chutná skvěle a vydrží dlouho, takže si jej můžete nakoupit do zásoby a vychutnávat kdykoliv dostanete chuť. Prémiové sušené ovoce v balíčcích Rival pochází přímo od farmářů a sadařů.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 260 kJ |
| Kalorická hodnota | 301 kcal |
| Tuky | 0,3 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 66 g |
| – z toho cukry | 43,4 g |
| Vláknina | 12,1 g |
| Bílkoviny | 2 g |
| Sůl | 0,16 g |