Sušené moruše premium
Sušené moruše premium
Na slunci sušené šťavnaté moruše, bez přidaného cukru, plné vitamínů C a K, železa, vápníku, fosforu, hořčíku, draslíku a vlákniny.
Na slunci sušené šťavnaté moruše, bez přidaného cukru, plné vitamínů C a K, železa, vápníku, fosforu, hořčíku, draslíku a vlákniny.
Rival se mění na Arevi, produkty i kvalita zůstává.
Netradiční dobrota s řadou zdravotních benefitů. Černá moruše je fascinující ovoce - vzhledem, chutí i účinky. Její plody jsou laxativní a močopudné, pomáhají s očistou organismu a v čínské medicíně jsou známé jako přírodní antibiotikum. Pomáhají s řadou obtíží a překvapí vás svou lahodnou chutí.
Černá moruše je skvělou alternativou malin a ostružin - tam, kde byste použili maliny či ostružiny, můžete zkusit i moruši. Zajímavě chutná také ve slaných i sladkých salátech či zavařeninách. Dopřejte si ji ale i jen tak.
Proč si vybrat naše sušené plody?
Na slunci sušené ovoce chutná skvěle a vydrží dlouho, takže si jej můžete nakoupit do zásoby a vychutnávat kdykoliv dostanete chuť. Prémiové sušené ovoce v balíčcích Rival pochází přímo od farmářů a sadařů.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 380 kJ |
| Kalorická hodnota | 331 kcal |
| Tuky | 3,49 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 1,51 g |
| Sacharidy | 6,34 g |
| – z toho cukry | 62,5 g |
| Vláknina | 10,5 g |
| Bílkoviny | 55 g |
| Sůl | 0,16 g |