Sušené ovoce mix 5 balení
Sušené ovoce mix 5 balení
Zvýhodněná sada 5 balení ovoce sušeného na slunci, bez přidaného cukru, plné vitamínů a vlákniny.
Vyberte si libovolně 5 ks
Zvýhodněná sada 5 balení ovoce sušeného na slunci, bez přidaného cukru, plné vitamínů a vlákniny.
Chcete vyzkoušet více druhů nebo mít větší zásobu? Vychutnejte si nejoblíbenější druhy sušeného ovoce.
Proč si vybrat naše sušené plody?
Na slunci sušené ovoce chutná skvěle a vydrží dlouho, takže si jej můžete nakoupit do zásoby a vychutnávat kdykoliv dostanete chuť. Prémiové sušené ovoce v balíčcích Rival pochází přímo od farmářů a sadařů.
nakombinovat si je můžete nad tlačítkem Do košíku
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 054 kJ |
| Kalorická hodnota | 252 kcal |
| Tuky | 0,4 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 70 g |
| – z toho cukry | 42 g |
| Bílkoviny | 2,4 g |
| Sůl | 0,01 g |