Katalog produktů > Zdravé slazení > Čekankový sirup originál 700 g

Čekankový sirup originál 700 g

4slim Čekankový sirup originál 700 g


229 Kč   199 Kč
1 ks
700 g

SKL

Čekankový sirup originál 700 g

Low Carb sladidlo nové generace vyrobené unikátní patentovanou metodou z kořene čekanky. Vyniká mimořádně vysokým obsahem prospěšné vlákniny a glykemickým indexem menším než 5.

Čistá potravina Bez cukru Bez lepku Bez konzervantů Vysoký obsah vlákniny Low carb Vegan

Čekankový Originál low carb obsahuje jen 5% sacharidů, což je 10-15x méně než obsahuje agávový sirup a javorový sirup. Lze jej použít nejen ke slazení teplých a studených nápojů, dezertů, sušenek, piškotů, zmrzlin, palačinek a jogurtů. Může být použit i do teplé kuchyně pro pečení všech typů sladkého pečiva a bábovek. 

Obsahuje až o 95% méně cukru a 45% méně kalorií ve srovnání s jinými přírodními sladidly. Je vhodný také pro použití při redukční nízkoenergetickém stravování. Dostatek rozpustné vlákniny pozitivně ovlivňuje pocit sytosti. A je tady ještě jedna zcela unikátní vlastnost. Tento produkt je schopen částečně nahradit i pokrmový tuk. Takže nepřináší jen snížení kalorické hodnoty pečiva dané nahrazením cukru, ale navíc přináší i snížení energetické hodnoty potravin nahrazením pokrmového tuku, a to až ze sta procent. 

Pokrmy připravené s použitím čekankového originálu vykazují výrazně nižší energetickou hodnotu a při pravidelném užívání takto připravených pokrmů dochází k přirozenému úbytku tukových zásob. Bez lepku, bez laktózy, bez konzervačních látek, bez soli, s vysokým obsahem vlákniny, se sníženou energetickou hodnotou. Dávkování je při slazení stejné jako u medu, při náhradě tuku v potravinách nahrazuje 1 g zhruba 4 g tuku.

Klíčové vlastnosti:
Čistá potravinaBez cukruBez lepkuBez konzervantůVysoký obsah vlákninyLow carbVegan

Související produkty:


4slim Čekankový sirup originál 700 g

EAN: 8595245311674

Složení: extrakt z kořene čekanky (min. 98%), zvlhčující látka glycerol, karamel, sukralóza (0,01%). 

Výživové údaje na 100g:

Energetická hodnota 650 kJ/161 kcal  
 Tuky  0 g
 - z toho nasycené mastné kyseliny    0 g
 Sacharidy  4,7 g
 - z toho cukry  4,7 g
Vláknina 71,3 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g
Loading…