Katalog produktů > Ostatní pro hubnutí > Kuchařka vyLaděno na talíři

Kuchařka vyLaděno na talíři

DÁRKY ZA 299 Kč


599 Kč
1 ks

SKL

Kuchařka vyLaděno na talíři

112 receptů pro zdravé hubnutí. Díky kuchařce nutriční terapeutky začnete vařit zdravě a zároveň velmi chutně, protože jídlo v této kuchařce není hřích.

Zakoupením knihy u nás získáte skvělé výhody:

  • dárek k objednávce voucher v hodnotě 100 Kč do našeho e-shopu
  • podpoříte autorku
  • získáte podepsanou knihu
  • možnost osobního věnování
    (napište požadovaný text věnování do poznámky v posledním kroku objednávky, objednávka musí být uhrazena)
  • zdarma měsíční předplatné programu Selfie s recepty spočítanými na míru v MyDiet.cz v hodnotě 199 Kč
    (jakmile se zaregistrujete v poradně, napište nám prosím zprávu, abychom vám program nastavili)

V sadě ještě výhodněji:


Na začátek vám dám jeden slib. Když budete jíst vyLaděně, jak je napsáno v receptech v mé kuchařce, zhubnete 8 kg za 10 týdnů. Nepůjde to samo. Zadarmo to určitě nebude, ale nebudete hladovět a mučit se vyřazením některých potravin z jídelníčku. Bude to příjemné, pochutnáte si a první zhubnutá kila vás budou motivovat k pokračování. Po třech týdnech si lidé kolem vás všimnou, že jste jiná a že vám to sluší. A co víc? Budete šťastná. Nejen proto, že kila půjdou viditelně dolů, ale hlavně protože vyvážený jídelníček je zárukou úsměvu na tváři a dlouhodobě udržitelné váhy.
A na čem si pochutnáte? Čeká vás celá sekce Snídaní, sladkých i slaných. Takových, že vaše děti budou prosit o porci navíc. Pokud není maso vaše parketa, myslela jsem na to. V kuchařce je pro vás celá sekce. Že potřebujete udělat oběd nebo večeři šup šup? Já taky :-) Proto budete hledat v kapitole Rychle a zběsile. A jídlo bude na stole do 20 minut. Že taky rádi mlsáte? Jsme stejná parta. Tahle kapitola Ke kávičce vás bude bavit. Lado a co česká kuchyně? Ale jistě! Budete koukat jaké fajnovky v kuchařce najdete. Saláty jsou tam taky, jasná věc, ale nebojte, není jich mnoho. Sekce Ryby je výjimečná především tím, kde jsme ji fotili. A myslím, že z fotek budete slintat :-) Z čeho mám fakt radost je kapitola Krabičky. Nosit si jídlo do práce je věčný problém. S novou kuchařkou už to máte vyřešené. No a Svačiny jsou taky důležité a že jich je. A co párty? Je v hubnutí prostor pro oslavu? To si pište, že je.
MÁTE SE NA CO TĚŠIT... Vaše Lada heart

Více na VyladenoNaTaliri.cz


Související produkty:


Diet Plan Kuchařka vyLaděno na talíři Lada Nosková

EAN: 9788024284569

Loading…