Granola švestková s mandlemi
Granola švestková s mandlemi
Kdo by neměl rád granolu? Jenže tohle není obyčejná granola, je nutričně vyLaděná, příprava snídaně zabere jen pár minut a navíc je bezlepková.
Kdo by neměl rád granolu? Jenže tohle není obyčejná granola, je nutričně vyLaděná, příprava snídaně zabere jen pár minut a navíc je bezlepková.
Najdeš v ní všechno, co zdravá snídaně vyžaduje:
Porce jen za 20 Kč 🙂
Stačí přidat řecký jogurt, skyr nebo tvaroh a skvělá plnohodnotná snídaně je na stole.
Průměrné hodnocení zákazníků
96 %
zákazníků by nakoupilo znovu
Granoly kupuji pro celou rodinu, vždy větší balení. Každý máme své oblíbené chutě a rádi zkoušíme i nové granoly. Výborné, nutričně vyvážené z kvalitních surovin. Kaše, granoly a ořechová másla kupujeme jedině u Lady 👏😉
Produkt používám 2 roky
Spolu s tvarohem jedna z mých nejoblíbenějších snídaní.
Produkt používám měsíc
Granolu smíchám s tvarohem a mám rychlou a dobrou snídani. Skvěle zasytí, celé dopoledne nemám hlad. Kupuji různé druhy, všechny jsou moc chutné.
Produkt používám 1 rok
Příjemná směs, kterou si ráda dávám s tvarohem a ovocem buď na snídani nebo odpolední svačinu. Rozhodně doporučuji vyzkoušet.
Produkt používám 8 měsíců
Příjemná směs, kterou si ráda dávám s tvarohem a ovocem buď na snídani nebo odpolední svačinu. Rozhodně doporučuji vyzkoušet.
Produkt používám 8 měsíců
Skvělé složení, perfektní rychlá snídaně, dcera ji miluje.
Produkt používám 1 rok
Švestková granola získala body hned po otevření balení. Má krásnou strukturu s velkými kousky ovoce a potvrzuje tak pravidlo, že jíme i očima. A nejen to, voní jemně po máku, což mi pokaždé vyvolá vzpomínky na prázdniny u babičky a její makové buchty. Harmonie chutí je dokonalá, granola není zbytečně přeslazená, všechny komponenty se vyvažují a doplňují s kyselkavou chutí švestek.
Produkt používám 2 měsíce
Tahle za mě topka.
Produkt používám rok
Velice dobrá snídaně, skvělé složení.
Produkt používám 1 rok
Výborné - toto by snad lépe nešlo :-)
Produkt používám rok
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 739 kJ |
| Kalorická hodnota | 416 kcal |
| Tuky | 16 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 2 g |
| Sacharidy | 44 g |
| – z toho cukry | 11 g |
| Vláknina | 18 g |
| Bílkoviny | 15 g |
| Sůl | 0,02 g |