4x čokoláda bez cukru s ořechovou náplní
4x čokoláda bez cukru s ořechovou náplní
Zvýhodněné balení 4 prémiových hořkých čokolád s jemnou ořechovou náplní, bez přidaného cukru.
Vyberte si libovolně 4 ks
Zvýhodněné balení 4 prémiových hořkých čokolád s jemnou ořechovou náplní, bez přidaného cukru.
Prémiová čokoláda – Tradiční portugalská kvalita – Mlsání bez pocitu viny
Objevte dokonale vyváženou chuť hořké čokolády a lískooříškové / mandlové / arašídové / kešu náplně v prémiové čokoládě Not Guilty. Vyráběná ručně z vysoce kvalitního kakaa, bez přidaného cukru a palmového oleje. Pro všechny, kdo si chtějí dopřát čokoládu s čistým svědomím.
Not Guilty v kostce
Not Guilty („Bez viny“) je čokoládová řada vytvořená s myšlenkou nabídnout skutečnou chuť čokolády – bez zbytečností. Produkty neobsahují přidaný cukr, palmový olej ani vanilku, aby vynikla čistá, autentická chuť kakaa. Zachovávají plnou chuť s nižším glykemickým dopadem.
Fábrica de Chocolates Casa Grande, rodinná čokoládovna z Ribeirão na severu Portugalska, má dlouholetou tradici ruční výroby. Spojuje mistrovské řemeslo čokolatiérů s moderním pojetím zdravějších sladkostí. Každý produkt vzniká z pečlivě vybraného kakaa a vysoce kvalitních rostlinných surovin – bez kompromisů v chuti.
Casa Grande staví na hodnotách společenské a ekologické odpovědnosti. Aktivně bojuje proti dětské práci, podporuje férové pracovní podmínky a udržitelné pěstování kakaa. Nahrazením palmového oleje bambuckým a kokosovým máslem přispívá ke snižování ekologické zátěže.
nakombinovat si je můžete nad tlačítkem Do košíku
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2 025 kJ |
| Kalorická hodnota | 491 kcal |
| Tuky | 37 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 20 g |
| Sacharidy | 38 g |
| – z toho cukry | 3,7 g |
| Vláknina | 15 g |
| Bílkoviny | 8 g |
| Sůl | 0,01 g |