Katalog produktů > Proteiny > Protein Shake lesní ovoce

Protein Shake lesní ovoce


799 Kč
32 Kč/porce
1 ks
750 g


OBJProtein Shake lesní ovoce

Nápoj s vysokým obsahem mléčných bílkovin. Hodí se všude tam, kde potřebuješ zvýšit bilanci bílkovin, aby jsi jedl vyváženě.

Čistá potravina Bez cukru Bez přídatných látek Bez lepku Bez konzervantů Kvalitní protein Vysoký obsah vlákniny Stevioglykosidy 7 trávicích enzymů Low carb

Proteiňák - co je to za drink? Nápoj s vysokým obsahem mléčných bílkovin. K čemu je to dobré? Všude tam, kde potřebuješ zvýšit bilanci bílkovin, aby jsi jedl vyváženě. Uděláš si k snídani ovocné smoothie nebo ovesnou kaši? Skvělé, přidej si tam bílkovinu - jídlo bude komplexnější a budeš více sytý. Nechce se ti nic večer vařit, jsi unavený z práce, udělej si proteiňák a jsi po jídle. Jsi "low carb"? Potřebuješ proteiňák jako variantu některého z tvých jídel.

Porce jen za 32 Kč smiley

Že jsou proteiňáky chemie? Ty z fitness světa rozhodně jsou. Ale můj je čistou potravinou. Mrkni na složení - nic, co by se běžně v přírodních potravinách nevyskytovalo. A navíc jsem přidala přírodní trávicí enzymy, aby bylo bříško spokojenější.

Představ si, že součástí proteiňáku je zástupce superfood, abychom ze stravy vytěžili maximum. Acai (Acai berry) je bobulovité ovoce patřící mezi ovoce s nejvyšším obsahem antioxidantů na světě.

Čistěji to už nejde:
Čistá potravinaBez cukruBez přídatných látekBez lepkuBez konzervantůKvalitní proteinVysoký obsah vlákninyStevioglykosidy7 trávicích enzymůLow carb

Související produkty:


Diet Plan Protein Shake lesní ovoce

Superfood Protein shake - lesní ovoce & acai
Nápoj s vysokým obsahem bílkovin se sladidly přírodního původu z rostliny stévie

Návod na přípravu: Smíchejte 30 g prášku s 250 ml polotučného mléka.

Složení: Syrovátkový proteinový koncentrát 85 %, čekanková vláknina, 5 % acai prášek, aroma lesní ovoce s limetkou, přírodní barvivo fialová mrkev, sladidlo steviolglykosidy, směs 7 trávicích enzymů výhradně rostlinného původu.

Bez přidaného cukru, výrobek obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

 Nutriční hodnoty  ve 100 g   v 30 g 
 Energetická hodnota v kJ  1655 497
 Energetická hodnota v kcal  392 118
 Tuk v g 6 1,8
 z toho nasycené mastné kyseliny v g  1,9 0,6
 Sacharidy v g 10 3,1
 z toho cukr g 8,4 2,5
 Bílkoviny v g 70 21
 Vláknina v g 7,3 2,2
 Sůl v g 0,3 0,1
Loading…