Dietella cappuccino

Diet Plan Dietella cappuccino


249 Kč
1 ks
200 g

SKL

Dietella cappuccino

Dietella je oříškový krém s nejvyšším obsahem proteinu na trhu 35%.

Čistá potravina Bez cukru Bez lepku Bez konzervantů Bez palmového oleje Protein 35% Vysoký obsah vlákniny Zdravé tuky Stevioglykosidy 7 trávicích enzymů Low carb

Máš před sebou lahodný oříškový krém obohacený o protein. Prémiové za sucha lisované arašídy ti doplní kvalitní tuky, syrovátkový protein zase potřebné bílkoviny. A to vše chuťově doladí chuť pravého cappuccina. Pro tebe, kdo hledáš funkční a přitom čistou potravinu, ideální volba.

Je to nutella? Není to nutella, ale chutná podobně a svědomí máš čisté! Protože si smlsneš a zároveň si dáš vyváženou svačinku.

Není nic snadnějšího. Dej si pár lžiček, když tě honí mlsná. Klidně si Dietellu vychutnej s tyčinkami a sklenicí vína. Anebo jako za mlada, namaž si ji na pečivo ozdob zeleninou a jsi v pohodě. 

Čistěji to už nejde:
Čistá potravinaBez cukruBez lepkuBez konzervantůBez palmového olejeProtein 35%Vysoký obsah vlákninyZdravé tukyStevioglykosidy7 trávicích enzymůLow carb

Související produkty:


Diet Plan Dietella cappuccino

Jemný arašídový krém s vysokým obsahem bílkovin

Složení: 80 % arašídy, syrovátkový protein ((sušený syrovátkový koncentrát, čekanková vláknina, instantní káva arabica/robusta, přírodní aroma káva mocha a smetana, přírodní sladidlo steviolglykosidy, směs 7 trávicích enzymů výhradně rostlinného původu), rozpustná káva.

Případný sediment na povrchu není na závadu, jedná se o přirozený jev. Před konzumací promíchejte. 

 Nutriční hodnoty  na 100 g 
 Energetická hodnota v kJ  2323
 Energetická hodnota v kcal  559
 Tuk v g 40
 z toho nasycené mastné kyseliny v g  5,2
 Sacharidy v g 10,8
 z toho cukr g 4,4
 Vláknina v g 8
 Bílkoviny v g 35
 Sůl v g 0,03
Loading…