Ghí máslo ve spreji
Ghí máslo ve spreji
Unikátní produkt, který se zrodil spojením koncentrovaného másla (40%) se slunečnicovým olejem (60%).
Unikátní produkt, který se zrodil spojením koncentrovaného másla (40%) se slunečnicovým olejem (60%).
Ideální pro zdravé vaření. Perfektní na pečení, grilování nebo vymaštění. Díky procentuálnímu obsahu másla a oleje snížíte množství másla, aniž byste se vzdali chuti.
Přirozené složení bez přidání aromat a konzervačních látek. Kombinací této receptury se speciálním sprejovým systémem bylo možné získat produkt s dlouhou trvanlivostí, který nevyžaduje chlazení.
Vhodné také pro osoby s intolerancí laktózy: obsah laktózy je nižší než detekční limit 0,01%.
Olej ve spreji umožňuje použít významně menší množství tuku (až o 90 %), tj. snížit kalorickou hodnotu pokrmu.
Výhody oleje ve spreji:
Díky patentované technologii bagu v lahvi, není hnacím plynem nasycen olej, ale okolí vaku. Obsah je 100% čistý, bez příměsí a je spotřebován beze zbytku. Lahev chrání obsah před znehodnocením vzduchem a světlem.
| Výživové údaje | na 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3 367 kJ |
| Kalorická hodnota | 819 kcal |
| Tuky | 91 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 23 g |
| Sacharidy | 0 g |
| – z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |