Olej ve spreji avokádový
Olej ve spreji avokádový
100% čistý avokádový olej ve spreji získaný z dužiny avokáda (Persea Americana).
100% čistý avokádový olej ve spreji získaný z dužiny avokáda (Persea Americana).
Má jemnou, lehkou chuť a konzistenci. Přirozeně obsahuje vitamín E.
Více než 95 % avokádového oleje tvoří vzácná lipidová část, díky čemuž je složení velmi podobné olivovému oleji. Zbývající část tvoří fytosteroly, zejména beta-sitosteroly a vitamin E. Zvýšený obsah mononenasycených mastných kyselin (olejových kyselin) umožňuje avokádovému oleji optimální kontrolu celkového cholesterolu a optimalizaci hodnot LDL a HDL. To má příznivé účinky na prevenci tvorby aterosklerotických plátů a kardiovaskulárních patologií. Beta-sitosterol je zodpovědný za malé vstřebávání cholesterolu střevem a snižuje jeho hodnoty v těle.
Velmi vysoký bod přepálení 270 °C.
Olej ve spreji umožňuje použít významně menší množství tuku (až o 90 %), tj. snížit kalorickou hodnotu pokrmu.
Výhody oleje ve spreji:
Díky patentované technologii bagu v lahvi, není hnacím plynem nasycen olej, ale okolí vaku. Obsah je 100% čistý, bez příměsí a je spotřebován beze zbytku. Lahev chrání obsah před znehodnocením vzduchem a světlem.
Průměrné hodnocení zákazníků
96 %
zákazníků by nakoupilo znovu
Kupuji všechny oleje, používám na přípravu jídel i do salátu. Jsou bezvadné. Kupuji opakovaně.
Produkt používám 2 roky
| Výživové údaje | na 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3 389 kJ |
| Kalorická hodnota | 824 kcal |
| Tuky | 91,6 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 16,4 g |
| Sacharidy | 0 g |
| – z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |