Balzamikový dresink ve spreji bio
Balzamikový dresink ve spreji bio
Extra panenský olivový olej a balzamikový ocet z Modeny, 100% organický.
Extra panenský olivový olej a balzamikový ocet z Modeny, 100% organický.
Jemný bio olivový olej špičkové kvality z prvního lisování oliv se snoubí se vzácným organickým Aceto Balsamico di Modena PGI. Tento vynikající dresink představuje dokonalou rovnováhu mezi vůněmi oleje a balzamikového octa.
Je ideální pro ochucení salátů a tepelně neupravené zeleniny, stejně jako pro přípravu omáček, omáček a marinád. Vynikající pro zdobení speciálních sladkých přípravků na bázi zmrzliny nebo čerstvého ovoce, umožňuje kuchaři projevit veškerou kreativitu. Vhodný k vaření i zdobení.
Organický extra panenský olivový olej a organický balzamikový ocet z Modeny jsou bohaté na vitamín E, silný antioxidant, který chrání buněčné membrány před procesem stárnutí. Vysoká koncentrace polyfenolů, typická pro olej a balzamikový ocet, hraje důležitou roli v posilování imunitního systému a v boji proti působení volných radikálů. Přítomnost bioflavonoidů navíc podporuje dlouhověkost, zpomaluje proces stárnutí a pomáhá žít zdravě.
Olej ve spreji umožňuje použít významně menší množství tuku (až o 90 %), tj. snížit kalorickou hodnotu pokrmu.
Výhody oleje ve spreji:
Díky patentované technologii bagu v lahvi, není hnacím plynem nasycen olej, ale okolí vaku. Obsah je 100% čistý, bez příměsí a je spotřebován beze zbytku. Lahev chrání obsah před znehodnocením vzduchem a světlem.
| Výživové údaje | na 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2 840 kJ |
| Kalorická hodnota | 679 kcal |
| Tuky | 73,3 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 10,4 g |
| Sacharidy | 4 g |
| – z toho cukry | 4 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |