Ovocná pomazánka bez př. cukru 4 druhy ovoce
Ovocná pomazánka bez př. cukru 4 druhy ovoce
Pomazánka 100 % z ovoce nejvyšší kvality, tradiční francouzská receptura, bez přidaného cukru.
Pomazánka 100 % z ovoce nejvyšší kvality, tradiční francouzská receptura, bez přidaného cukru.
Jahody, maliny, ostružiny nebo černé třešně? Nemůžete se rozhodnout? Vychujtnejte si dokonale vyváženou a harmonickou směs s naší pomazánkou čtyři druhy ovoce. Skvěle se hodí například k vaflím nebo muffinům.
St.Dalfour je vyráběn v historickém srdci Francie nedaleko Bordeaux podle více než 100 let staré francouzské receptury. Ručně vybírané, čistě přírodní ingredience jsou pomalu vařeny, aby si zachovaly svou přirozenou chuť a jsou slazené pouze hroznovými a ovocnými šťávami vyzrálými na vinici. Tento řemeslný proces produkuje špičkovou kvalitu bohatou na čerstvou a plnou chuť ovoce s přirozenou chutí sladkosti.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 860 kJ |
| Kalorická hodnota | 203 kcal |
| Tuky | 0 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 50 g |
| – z toho cukry | 47 g |
| Vláknina | 1,3 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,02 g |