Ovocná pomazánka bez př. cukru borůvka
Ovocná pomazánka bez př. cukru borůvka
Pomazánka 100 % z ovoce nejvyšší kvality, tradiční francouzská receptura, bez přidaného cukru.
Pomazánka 100 % z ovoce nejvyšší kvality, tradiční francouzská receptura, bez přidaného cukru.
Naše borůvková pomazánka je ideálním společníkem při přípravě sladké tečky na závěr. Namažte ji na lívance, přidejte kopeček zmrzliny, polijte arašídovým máslem a oslaďte si svůj den.
St.Dalfour je vyráběn v historickém srdci Francie nedaleko Bordeaux podle více než 100 let staré francouzské receptury. Ručně vybírané, čistě přírodní ingredience jsou pomalu vařeny, aby si zachovaly svou přirozenou chuť a jsou slazené pouze hroznovými a ovocnými šťávami vyzrálými na vinici. Tento řemeslný proces produkuje špičkovou kvalitu bohatou na čerstvou a plnou chuť ovoce s přirozenou chutí sladkosti.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 863 kJ |
| Kalorická hodnota | 203 kcal |
| Tuky | 0 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 50 g |
| – z toho cukry | 48 g |
| Vláknina | 1,6 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,03 g |