Ovocná pomazánka bez př. cukru meruňka
Ovocná pomazánka bez př. cukru meruňka
Pomazánka 100 % z ovoce nejvyšší kvality, tradiční francouzská receptura, bez přidaného cukru.
Pomazánka 100 % z ovoce nejvyšší kvality, tradiční francouzská receptura, bez přidaného cukru.
Naše lehce pikantní meruňková pomazánka je perfektním společníkem na různé příležitosti. Hodí se jak ke sladkému, tak slanému, a vaše jídlo vždy dovede k dokonalosti. Pochutnáte si na ní v kombinací s kuřecím i vepřovým masem a vykouzlíte s ní i výborný dezert.
St.Dalfour je vyráběn v historickém srdci Francie nedaleko Bordeaux podle více než 100 let staré francouzské receptury. Ručně vybírané, čistě přírodní ingredience jsou pomalu vařeny, aby si zachovaly svou přirozenou chuť a jsou slazené pouze hroznovými a ovocnými šťávami vyzrálými na vinici. Tento řemeslný proces produkuje špičkovou kvalitu bohatou na čerstvou a plnou chuť ovoce s přirozenou chutí sladkosti.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 866 kJ |
| Kalorická hodnota | 204 kcal |
| Tuky | 0 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 50 g |
| – z toho cukry | 46 g |
| Vláknina | 0,9 g |
| Bílkoviny | 1 g |
| Sůl | 0,04 g |