Crisp Delicate rozmarýn
Crisp Delicate rozmarýn
Rozmarýnový tenký a křupavý chléb pečený z celozrnné mouky a za použití pouze přírodních ingrediencí.
Rozmarýnový tenký a křupavý chléb pečený z celozrnné mouky a za použití pouze přírodních ingrediencí.
Křupavé chleby jsou výjimečné především pro svou všestrannost a jednoduchost. Skvěle se hodí na cesty, stejně tak i na doma a spolehlivě zaženou malý i velký hlad. Výborně chutnají samotné, s pomazánkou, ale i jako příloha k polévkám, salátům či hlavním jídlům.
Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 660 kJ |
| Kalorická hodnota | 394 kcal |
| Tuky | 8 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 2,8 g |
| Sacharidy | 64,5 g |
| – z toho cukry | 3 g |
| Vláknina | 10 g |
| Bílkoviny | 11 g |
| Sůl | 3 g |