Crisp Delicate sezam
Crisp Delicate sezam
Sezamový delikátní, tenký a křupavý chléb pečený z celozrnné mouky a za použití pouze přírodních ingrediencí.
Sezamový delikátní, tenký a křupavý chléb pečený z celozrnné mouky a za použití pouze přírodních ingrediencí.
Vyroben z čistě přírodních ingrediencí a je obohacen o sezam a mořskou sůl. Podíl pšeničné celozrnné mouky je 49 g na 100 g. Perfektní jako zdravá snídaně či svačina – obsahuje pouze přírodní suroviny bez aditiv a konzervantů. Je vynikající s přílohou či bez. Plátky jsou balené do dvou praktických balíčků.
Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 781 kJ |
| Kalorická hodnota | 424 kcal |
| Tuky | 13 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 1,5 g |
| Sacharidy | 60 g |
| – z toho cukry | 3 g |
| Vláknina | 9,5 g |
| Bílkoviny | 12 g |
| Sůl | 1,75 g |