Knackebrot bez lepku a laktózy
Knackebrot bez lepku a laktózy
Bezlepkový křupavý chléb s rýžovou a amarantovou moukou.
Bezlepkový křupavý chléb s rýžovou a amarantovou moukou.
Křupavé chleby jsou výjimečné především pro svou všestrannost a jednoduchost. Skvěle se hodí na cesty, stejně tak i na doma a spolehlivě zaženou malý i velký hlad. Výborně chutnají samotné, s pomazánkou, ale i jako příloha k polévkám, salátům či hlavním jídlům. Perfektní jako snídaně, svačina či příloha k obědu nebo večeři.
Balení je rozděleno do 6 praktických balíčků. Vhodný i pro spotřebitele s celiakií.
Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 663 kJ |
| Kalorická hodnota | 395 kcal |
| Tuky | 8 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 1,2 g |
| Sacharidy | 72,8 g |
| – z toho cukry | 3,1 g |
| Vláknina | 7,7 g |
| Bílkoviny | 4 g |
| Sůl | 1,1 g |