Ovocná pomazánka bez př. cukru mango
Ovocná pomazánka bez př. cukru mango
Pomazánka 100 % z ovoce nejvyšší kvality, tradiční francouzská receptura, bez přidaného cukru.
Pomazánka 100 % z ovoce nejvyšší kvality, tradiční francouzská receptura, bez přidaného cukru.
Přeneste kus exotiky do vaší kuchyně s pomazánkou mango-marakuja. V kombinaci s vanilkovou zmrzlinou a kokosem se stane příjemným osvěžením během horkých dnů.
St.Dalfour je vyráběn v historickém srdci Francie nedaleko Bordeaux podle více než 100 let staré francouzské receptury. Ručně vybírané, čistě přírodní ingredience jsou pomalu vařeny, aby si zachovaly svou přirozenou chuť a jsou slazené pouze hroznovými a ovocnými šťávami vyzrálými na vinici. Tento řemeslný proces produkuje špičkovou kvalitu bohatou na čerstvou a plnou chuť ovoce s přirozenou chutí sladkosti.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 904 kJ |
| Kalorická hodnota | 213 kcal |
| Tuky | 0,7 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 50 g |
| – z toho cukry | 48 g |
| Vláknina | 2,4 g |
| Bílkoviny | 1 g |
| Sůl | 0,04 g |