Katalog produktů > Zdraví a krása

vyLaděné zdraví a krása


Kolagen

je protein, který přináší řadu výhod pro zdraví a krásu. Je klíčový pro zdraví kůže, kloubů, vlasů, nehtů a kostí. Pravidelná konzumace kolagenu může pomoci zlepšit elasticitu kůže, podporovat sílu a flexibilitu kloubů, posílit vlasy a nehty, zlepšit hustotu kostí a podporovat zdraví trávicího systému. 

Kolagenové peptidy

jsou hydrolyzované formy kolagenu, nejběžnější bílkoviny v lidském těle a stavebního prvku pojivové tkáně, jako jsou kůže, kosti, šlachy, šlachoviny a klouby. Získávají se štěpením kolagenu na menší fragmenty pomocí procesu zvaného hydrolýza. Tyto peptidy mohou přinést několik výhod pro zdraví, včetně podpory zdraví kůže (zlepšení hydratace, redukce vrásek), kloubů (posílení a podpora zdraví), vlasů a nehtů (posílení a zlepšení struktury), kostí (posílení), a také podporu trávicího systému (chrání střevní sliznici, podpora růstu prospěšných bakterií). 

Výživové doplňky

jsou produkty, které se přidávají do stravy s cílem doplnit nebo zlepšit příjem živin. Mohou obsahovat vitamíny, minerály, bylinné extrakty, aminokyseliny, probiotika, omega-3 mastné kyseliny a další látky, které mohou mít příznivé účinky na zdraví. Tyto doplňky mohou pomoci zajištění správné funkce těla, prevenci nedostatku živin, podpoře imunitního systému, trávení, zdraví kostí, svalové regeneraci a mnoha dalšíy aspektům zdraví. 

Imunita a vitamíny

Imunity boostery a vitamíny jsou klíčem k posílení zdraví. Pečlivě vybrané složení produktů je navrženo tak, aby podpořilo imunitní systém a tím zlepšilo odolnost. Díky pravidelnému užívání získáváte nejen silnější obranyschopnost, ale také zlepšíte celkovou kondici a vitalitu. Buďte připraveni čelit každodenním výzvám s pevným zdravím a plnou energií.


Loading…