Katalog produktů > Zdraví a krása > Harmonie Ashwagandha KSM-66

Harmonie Ashwagandha KSM-66

NOVINKA


299 Kč
10 Kč/porce
30 tablet
22 g

SKL

Harmonie Ashwagandha KSM-66

Vysoce vstřebatelná forma ashwagandhy s vysokým obsahem účinných látek pomáhá přizpůsobit se stresu, zlepšit fyzickou a psychickou odolnost a vytrvalost, podporuje koncentraci, paměť a mozkovou činnost.

Čistá potravina Bez cukru Bez přídatných látek Bez lepku Bez laktózy Bez konzervantů Low carb Vegan Imunita Svaly Aktivita Energie Kvalitní spánek #jeduladu

Unikátních 600 mg Ashwagandha KSM-66® v denní dávce.

vyLaděná kombinace přírodních rostlinných extraktů, jejichž účinné látky napomáhají:

  • přizpůsobit se stresu
  • zlepšit fyzickou a psychickou odolnost a vytrvalost
  • podporuje koncentraci, paměť a mozkovou činnost


Jen za 10 Kč / den smiley

Ashwagandha KSM-66® je extrakt z kořene ashwagandhy, který nabízí mnoho výhod a pozitivních účinků pro lidské zdraví a pohodu. Jednou z hlavních vlastností tohoto extraktu je jeho schopnost podporovat adaptogenní reakci těla na stres. Ashwagandha je známá svými adaptogenními vlastnostmi, které mohou pomoci tělu lépe zvládat stresové situace a zlepšit celkovou odolnost proti negativním účinkům stresu. Díky tomu může pravidelné užívání Ashwagandhy KSM-66® přispět k vyšší mentální a fyzické vitalitě a odolnosti vůči stresu. Další výhodou Ashwagandhy KSM-66® je její potenciál podporovat zdravý spánek a relaxaci. Tato bylina má tradiční použití při podpoře kvalitního spánku a snižování úzkosti spojené s nespavostí. Pravidelné užívání Ashwagandhy KSM-66® může pomoci zlepšit spánkové vzorce a přispět k celkovému pocitu uvolnění a odpočinku. Ashwagandha KSM-66® má pozitivní vliv na funkci imunitního systému a celkovou vitalitu. Díky svým adaptogenním vlastnostem může tento extrakt pomoci posílit imunitní odpověď těla a chránit ho před infekcemi a nemocemi. Kromě toho může podporovat také celkovou fyzickou a duševní výkonnost, což činí Ashwagandhu KSM-66® oblíbeným doplňkem pro lidi hledající podporu vitality a odolnosti vůči stresu a nemocem.

Čistěji to už nejde:
Čistá potravinaBez cukruBez přídatných látekBez lepkuBez laktózyBez konzervantůLow carbVeganImunitaSvalyAktivitaEnergieKvalitní spánek#jeduladu

Související produkty:


Diet Plan Ashwagandha KSM-66

Vyvážená kombinace účinných látek z rostlinných extraktů

Dávkování: 1 kapsle denně.

Složení: Ashwagandha KSM-66®, (rostlinná složka - kořen), rostlinná kapsle z HPMC.

V denní dávce: Ashwagandha KSM-66® 600 mg.

Doplněk stravy s bylinným extraktem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu do 25 °C, mimo sluneční záření. Ukládejte mimo dosah dětí. 

Loading…