Šumivé tablety vitamín C pomeranč
Šumivé tablety vitamín C pomeranč
Extra dávka vitamínu C v šumivých tabletách s pomerančovou příchutí.
Extra dávka vitamínu C v šumivých tabletách s pomerančovou příchutí.
Vitamin C je snadné rozpustit ve sklenici vody, když potřebujete extra dávku vitamínu C. Vitamin C má antioxidační účinek na tělo a pomáhá chránit buňky před rozkladem. Vitamin C napomáhá správné funkci imunitního a nervového systému a energetického metabolismu. Je potřebný pro normální funkci kostí, kůže, chrupavek, zubů a dásní.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 925 kJ |
| Kalorická hodnota | 215 kcal |
| Tuky | 0 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 17 g |
| – z toho cukry | 0,3 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 17,2 g |