Katalog produktů > Tyčinky dopolední > Low Sugar slaný karamel čokoláda

Low Sugar slaný karamel čokoláda

Bombus Low Sugar salty caramel & chocolate


750 Kč   625 Kč
25 Kč/porce
25 ks
40 g

SKL

Low Sugar slaný karamel čokoláda

Bezlepková ovesná tyčinka bez přidaného cukru s pořádnou porcí arašídů a mléčné maltitolové čokolády v populární příchutí slaný karamel.

Zvýhodněná sada 25 tyčinek.

Bez cukru Bez lepku Bez palmového oleje Vysoký obsah vlákniny Zdravé tuky Low carb Aktivita

Revoluční tyčinka plná benefitů, která chutná jinak, než všechny ostatní tyčinky na trhu. Není to tyčinka ovocná a její základ netvoří datle, není proteinová, není oříšková ani műsli, není politá čokoládou, a přesto je jí plná. Low Sugar je prostě zdravým a chutným mixem toho všeho. Low Sugar je řada zdravých, bezlepkových ovesných tyčinek s velmi nízkým obsahem cukru, jejichž základ tvoří mimo ovesných vloček také mléčná maltitolová čokoláda, která tyčinkám dodává intenzivní čokoládovou chuť bez zbytečné sladkosti a přitom si stále zachovává charakter zdravého produktu a vynikající chuť. Tyčinky mají vyvážené složení a mimo významného podílu bezlepkového ovsa, obsahují také vysoké množství vlákniny, která rychle zasytí. Obsahuje méně než 2g cukru a 21% vlákniny.

Klíčové vlastnosti:
Bez cukruBez lepkuBez palmového olejeVysoký obsah vlákninyZdravé tukyLow carbAktivita

Související produkty:


Bombus Low Sugar salty caramel & chocolate

EAN: 8594068263368

Složení: Bezlepkový oves 38 % (ovesná mouka, vločky), fruktooligosacharidy (rozpustná vláknina), mléčná čokoláda se sladidlem 23 %* (sladidlo: maltitol, kakaové máslo, plnotučné sušené mléko, kakaová hmota, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: slunečnicový lecitin, aroma), arašídy, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní aroma karamel 0,3 %, sůl 0,14 %. Min. obsah kakaové sušiny 42%.

NUTRIČNÍ HODNOTY 100 g
Energie: 1578 kJ
Kalorie: 380 Kcal
Tuky: 18 g
Z toho nasycené mastné kyseliny: 7,1 g
Sacharidy: 39 g
Z toho cukry: 4,9 g
Vláknina: 21 g
Bílkoviny: 8,8 g
Sůl: 0,2 g
Loading…