Těstoviny celozrnné spaghetti
Těstoviny celozrnné spaghetti
Celozrnné těstoviny s vysokým obsahem vlákniny.
Celozrnné těstoviny s vysokým obsahem vlákniny.
Celozrnné těstoviny špagety jsou vyrobeny z mouky získané mletím celých zrn výhradně pšenice durum. Díky zpracování obalu, jádra a klíčku zrna obsahuje tato mouka více živin než běžná bílá mouka.
Celozrnné těstoviny jsou tmavší než klasické těstoviny, protože obsahují hodnotnou vlákninu, která je klíčová pro správné fungování trávicího systému. Ve srovnání s běžnými bílými těstovinami obsahují až čtyřnásobné množství vlákniny – 100 g produktu pokrývá až 44 % doporučené denní dávky vlákniny.
Vyzkoušejte tyto chutné a výživné těstoviny jako zdravější alternativu pro vaše oblíbené recepty.
Rodinná firma na trhu již 27 let, odborníci na výrobu domácích těstovin. Díky spolupráci s vědci z Univerzity přírodních věd a několikaletý výzkum týmu Katedry technologie a inženýrství obilovin vedl k vývoji jedinečné receptury těstovin GI 38.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 397 kJ |
| Kalorická hodnota | 330 kcal |
| Tuky | 2,3 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0,5 g |
| Sacharidy | 60 g |
| – z toho cukry | 0,5 g |
| Vláknina | 11 g |
| Bílkoviny | 12 g |
| Sůl | 0 g |