Ovocné bonbónky černý rybíz +C
Ovocné bonbónky černý rybíz +C
Černo rybízoví gumídci 100% z ovoce bez přidaného cukru s vitamínem C pro dospělé i děti. Když máte chuť na něco sladkého, bez výčitek.
Zvýhodněná sada 20 balení.
Černo rybízoví gumídci 100% z ovoce bez přidaného cukru s vitamínem C pro dospělé i děti. Když máte chuť na něco sladkého, bez výčitek.
Zvýhodněná sada 20 balení.
Vitamíny nabité Black Currant gummies si zamilujete díky svěží a kyselé ovocné chuti! Žádný přidaný cukr, barviva ani konzervanty. Prostě zdravá alternativa přeslazených cukrovinek.
Průměrné hodnocení zákazníků
93 %
zákazníků by nakoupilo znovu
Velmi chutná mlska 🙂
Produkt používám 1 rok
Muj syn miluje gumove bonbonky bez cukru, drive jedl cokolady, ted minimalne.
Produkt používám 2 roky
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 465 kJ |
| Kalorická hodnota | 345 kcal |
| Tuky | 1,5 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0,7 g |
| Sacharidy | 74 g |
| – z toho cukry | 69 g |
| Vláknina | 6,4 g |
| Bílkoviny | 1 g |
| Sůl | 0,1 g |
| Vitamin C | 909 mg |
| Železo | 55 mg |