Candy Fluffy Clouds
Candy Fluffy Clouds
Pěnové bonbony bez přidaného cukru s příchutí lesních jahod a zeleného jablka.
Pěnové bonbony bez přidaného cukru s příchutí lesních jahod a zeleného jablka.
Obsahují minimální množství cukru a téměř žádný tuk. Skvěle se hodí jako nízkokalorická alternativa standardních želatinových bonbónů.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 584 kJ |
| Kalorická hodnota | 140 kcal |
| Tuky | 0 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 15 g |
| – z toho cukry | 1,2 g |
| Vláknina | 53 g |
| Bílkoviny | 4 g |
| Sůl | 0,05 g |