Sour Supreme
Sour Supreme
Sladkokyselá směs gumových bombónů s příchutí růžového grepu, ananasu, mučenky a koly.
Sladkokyselá směs gumových bombónů s příchutí růžového grepu, ananasu, mučenky a koly.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 680 kJ |
| Kalorická hodnota | 166 kcal |
| Tuky | 0 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 18 g |
| – z toho cukry | 4,5 g |
| Vláknina | 51 g |
| Bílkoviny | 7,1 g |
| Sůl | 0,1 g |