Smoothie Chews
Smoothie Chews
Lahodná směs pěnových sladkostí s příchutí jahod a tropického ovoce.
Lahodná směs pěnových sladkostí s příchutí jahod a tropického ovoce.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 679 kJ |
| Kalorická hodnota | 166 kcal |
| Tuky | 0,5 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 19 g |
| – z toho cukry | 6,2 g |
| Vláknina | 51 g |
| Bílkoviny | 4 g |
| Sůl | 0,08 g |