Bonbóny Zero citron +C
Bonbóny Zero citron +C
Bonbóny bez přidaného cukru s příchutí citronu, s vitamínem C. Bez výčitek, když máte chuť na něco sladkého.
Zvýhodněná sada 12 balení.
Bonbóny bez přidaného cukru s příchutí citronu, s vitamínem C. Bez výčitek, když máte chuť na něco sladkého.
Zvýhodněná sada 12 balení.
Osvěžující a chutné bonbóny bez cukru, které se perfektně hodí do každé kabelky, na cestu do auta, vlaku nebo letadla můžete je cucat v kanceláři, ve škole a nebo jen tak, když máte na něco dobrého chuť a nechcete hřešit cukrem.
Průměrné hodnocení zákazníků
99 %
zákazníků by nakoupilo znovu
Bonbonky ZERO si dam , kdyz mam na neco chut, vlastne i dnes 🤓
Produkt používám 2 roky
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 967 kJ |
| Kalorická hodnota | 231 kcal |
| Tuky | 0 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 95,9 g |
| – z toho cukry | 0,3 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,39 g |