Rehydrate 3 mix
Rehydrate 3 mix
Zvýhodněná sada 3 balení šumivých tablety s vitamíny a minerály pro přípravu osvěžujícího drinku, který zajistí optimální hydrataci vašeho těla během tréninku i náročného dne.
Vyberte si libovolně 3 ks
Zvýhodněná sada 3 balení šumivých tablety s vitamíny a minerály pro přípravu osvěžujícího drinku, který zajistí optimální hydrataci vašeho těla během tréninku i náročného dne.
Šumivé tablety Rehydrate zajistí hydrataci vašeho těla během náročného tréninku nebo jiné fyzické aktivity. Tabletu stačí rozpustit ve vodě a máte svěží drink s ovocnou příchutí. Nápoj obsahuje sodík a jiné potřebné minerály, které zabraňují dehydrataci a napomáhají doplnit potřebnou hladinu elektrolytů před, po nebo během tréninku. Tablety neobsahují umělá barviva ani lepek.
Aktivní látky na tabletu:
nakombinovat si je můžete nad tlačítkem Do košíku
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 170 kJ |
| Kalorická hodnota | 274 kcal |
| Tuky | 0 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 46 g |
| – z toho cukry | 45 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 14,3 g |