Čokoláda se stévií mléčná
Čokoláda se stévií mléčná
Mléčná čokoláda se sladidlem z rostliny stevia.
Mléčná čokoláda se sladidlem z rostliny stevia.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2 074 kJ |
| Kalorická hodnota | 499 kcal |
| Tuky | 40,6 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 25 g |
| Sacharidy | 27,8 g |
| – z toho cukry | 14,6 g |
| Vláknina | 14 g |
| Bílkoviny | 12 g |
| Sůl | 0,38 g |