Čokoláda bez cukru bílá s kiwi
Čokoláda bez cukru bílá s kiwi
Bílá čokoláda s kiwi bez přidaného cukru.
Bílá čokoláda s kiwi bez přidaného cukru.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 917 kJ |
| Kalorická hodnota | 463 kcal |
| Tuky | 31,5 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 19 g |
| Sacharidy | 58 g |
| – z toho cukry | 1,4 g |
| Vláknina | 1,3 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 0,04 g |