Čokoláda bez cukru hořká 95%
Čokoláda bez cukru hořká 95%
Hořká čokoláda bez přidaného cukru.
Hořká čokoláda bez přidaného cukru.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2 549 kJ |
| Kalorická hodnota | 618 kcal |
| Tuky | 56 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 35 g |
| Sacharidy | 12 g |
| – z toho cukry | 1 g |
| Vláknina | 12 g |
| Bílkoviny | 12 g |
| Sůl | 0,09 g |