Čokoláda bez cukru bílá s matcha
Čokoláda bez cukru bílá s matcha
Bílá čokoláda s matcha bez přidaného cukru.
Bílá čokoláda s matcha bez přidaného cukru.
Zpříjemněte si dny čokoládou se sušenými čajovými lístky pocházejícími z Japonska. Čokoláda bez lepku, bez přidaného cukru, s matcha.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 936 kJ |
| Kalorická hodnota | 467 kcal |
| Tuky | 32 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 19 g |
| Sacharidy | 58 g |
| – z toho cukry | 8 g |
| Vláknina | 4 g |
| Bílkoviny | 5 g |
| Sůl | 0,2 g |