Čokoláda bez cukru hořká s banánem
Čokoláda bez cukru hořká s banánem
Hořká čokoláda s banánem, bez přidaného cukru.
Hořká čokoláda s banánem, bez přidaného cukru.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 804 kJ |
| Kalorická hodnota | 447 kcal |
| Tuky | 31,5 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 20 g |
| Sacharidy | 48 g |
| – z toho cukry | 1,5 g |
| Vláknina | 10 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 0,075 g |