Čokoláda bez cukru bílá s kokosem
Čokoláda bez cukru bílá s kokosem
Bílá čokoláda s kokosem bez přidaného cukru.
Bílá čokoláda s kokosem bez přidaného cukru.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2 030 kJ |
| Kalorická hodnota | 490 kcal |
| Tuky | 35 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 25 g |
| Sacharidy | 55 g |
| – z toho cukry | 9 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 0,2 g |