Čokoláda se stévií hořká s lesním ovocem
Čokoláda se stévií hořká s lesním ovocem
Hořká čokoláda s lesní směsí se sladidlem z rostliny stevia.
Hořká čokoláda s lesní směsí se sladidlem z rostliny stevia.
Ovocné bonbónky mix příchutí
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 685 kJ |
| Kalorická hodnota | 410 kcal |
| Tuky | 36 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 22 g |
| Sacharidy | 33 g |
| – z toho cukry | 1,3 g |
| Vláknina | 18 g |
| Bílkoviny | 7 g |
| Sůl | 0,08 g |