Čokoláda bez cukru hořká 85%
Čokoláda bez cukru hořká 85%
Hořká čokoláda bez přidaného cukru.
Hořká čokoláda bez přidaného cukru.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2 284 kJ |
| Kalorická hodnota | 553 kcal |
| Tuky | 48 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 29 g |
| Sacharidy | 19 g |
| – z toho cukry | 0,6 g |
| Vláknina | 14 g |
| Bílkoviny | 14 g |
| Sůl | 0,1 g |