Čokoláda bez cukru hořká s mátou
Čokoláda bez cukru hořká s mátou
Hořká čokoláda s mátou, bez přidaného cukru.
Hořká čokoláda s mátou, bez přidaného cukru.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 889 kJ |
| Kalorická hodnota | 457 kcal |
| Tuky | 32 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 21 g |
| Sacharidy | 47 g |
| – z toho cukry | 0,5 g |
| Vláknina | 10 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 0,04 g |