Čokoláda bez cukru mléčná s lískovými
Čokoláda bez cukru mléčná s lískovými
Mléčná čokoláda s lískovými oříšky, bez přidaného cukru.
Mléčná čokoláda s lískovými oříšky, bez přidaného cukru.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2 116 kJ |
| Kalorická hodnota | 510 kcal |
| Tuky | 37 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 20 g |
| Sacharidy | 50 g |
| – z toho cukry | 7 g |
| Vláknina | 3 g |
| Bílkoviny | 7 g |
| Sůl | 0,12 g |