Čokoláda bez cukru mléčná Healthy
Čokoláda bez cukru mléčná Healthy
Výběrová mléčná čokoláda bez přidaného cukru.
Výběrová mléčná čokoláda bez přidaného cukru.
Výběrová mléčná čokoláda bez přidaného cukru, přesto lahodně sladká a jemná. Exkluzivní delikatesa pro milovníky kvalitní čokolády.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2 059 kJ |
| Kalorická hodnota | 497 kcal |
| Tuky | 36,6 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 22 g |
| Sacharidy | 50,4 g |
| – z toho cukry | 7,8 g |
| Bílkoviny | 7 g |
| Sůl | 0,2 g |