Čokoláda bez cukru mléčná
Čokoláda bez cukru mléčná
Mléčná čokoláda bez lepku, bez přidaného cukru.
Mléčná čokoláda bez lepku, bez přidaného cukru.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 889 kJ |
| Kalorická hodnota | 457 kcal |
| Tuky | 34 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 21 g |
| Sacharidy | 54 g |
| – z toho cukry | 6 g |
| Vláknina | 1 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 0,12 g |