Čokoláda bez cukru hořká s citronem
Čokoláda bez cukru hořká s citronem
Hořká čokoláda s citronem, bez přidaného cukru.
Hořká čokoláda s citronem, bez přidaného cukru.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 885 kJ |
| Kalorická hodnota | 456 kcal |
| Tuky | 33 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 20 g |
| Sacharidy | 49 g |
| – z toho cukry | 2 g |
| Vláknina | 8 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 0,08 g |