Čokoláda bez cukru bílá s jahodami
Čokoláda bez cukru bílá s jahodami
Bílá čokoláda s jahodami bez přidaného cukru.
Bílá čokoláda s jahodami bez přidaného cukru.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 920 kJ |
| Kalorická hodnota | 463 kcal |
| Tuky | 31 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 19,5 g |
| Sacharidy | 59 g |
| – z toho cukry | 10 g |
| Vláknina | 1,3 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 0,17 g |