Čokoláda se stévií mléčná s mandlemi
Čokoláda se stévií mléčná s mandlemi
Mléčná čokoláda s mandlemi, se sladidlem z rostliny stevia
Mléčná čokoláda s mandlemi, se sladidlem z rostliny stevia
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2 116 kJ |
| Kalorická hodnota | 510 kcal |
| Tuky | 42 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 23 g |
| Sacharidy | 25 g |
| – z toho cukry | 13 g |
| Vláknina | 14 g |
| Bílkoviny | 13 g |
| Sůl | 0,4 g |