Čokoláda bez cukru hořká s kávou
Čokoláda bez cukru hořká s kávou
Hořká čokoláda s kávou, bez přidaného cukru.
Hořká čokoláda s kávou, bez přidaného cukru.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 840 kJ |
| Kalorická hodnota | 450 kcal |
| Tuky | 32 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 21 g |
| Sacharidy | 46 g |
| – z toho cukry | 0,5 g |
| Vláknina | 10 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 0,075 g |