Čokoláda se stévií hořká s lískovými
Čokoláda se stévií hořká s lískovými
Hořká čokoláda s lískovými oříšky se sladidlem z rostliny stevia.
Hořká čokoláda s lískovými oříšky se sladidlem z rostliny stevia.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 791 kJ |
| Kalorická hodnota | 435 kcal |
| Tuky | 39 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 20,5 g |
| Sacharidy | 31 g |
| – z toho cukry | 1 g |
| Vláknina | 17 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 0,06 g |