Čokoláda bez cukru mléčná s mandlemi
Čokoláda bez cukru mléčná s mandlemi
Mléčná čokoláda s mandlemi, bez přidaného cukru.
Mléčná čokoláda s mandlemi, bez přidaného cukru.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2 116 kJ |
| Kalorická hodnota | 510 kcal |
| Tuky | 32 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 19 g |
| Sacharidy | 48,5 g |
| – z toho cukry | 2 g |
| Vláknina | 10 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 0,2 g |