Čokoláda se stévií hořká
Čokoláda se stévií hořká
Hořká čokoláda se sladidlem z rostliny stevia.
Hořká čokoláda se sladidlem z rostliny stevia.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 688 kJ |
| Kalorická hodnota | 410 kcal |
| Tuky | 37 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 22 g |
| Sacharidy | 32,5 g |
| – z toho cukry | 1 g |
| Vláknina | 18 g |
| Bílkoviny | 7 g |
| Sůl | 0,07 g |