Čokoláda bez cukru hořká s jablkem
Čokoláda bez cukru hořká s jablkem
Hořká čokoláda s jablkem, bez přidaného cukru.
Hořká čokoláda s jablkem, bez přidaného cukru.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 882 kJ |
| Kalorická hodnota | 456 kcal |
| Tuky | 32 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 19 g |
| Sacharidy | 48,5 g |
| – z toho cukry | 2 g |
| Vláknina | 10 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 0,2 g |